Hlavní služby, které nabízím:

Trénování závodních jachtařů

Sem patří zejména organizovaní a vedení tréninkových kempů a koučink na závodech. Pro trénink jsou ideání skupiny od 2 do 6 lodí, pro koučink na závodech jsou lepší menší skupiny, tj. 1 - 3 lodě.

Profesionální jachtař

Pokud rádi závodíte, nebo hodláte začít závodit na větších lodích a nemáte mnoho zkušeností, je ideální cestou k lepším výsledkům a vašemu rychlejšímu růstu dovedností pronajmout si do posádky zkušeného profesinálního jachtaře. Tento jachtař by měl mít zkušenosti adekvátní vašim jachtařským cílům. Moje specializace je zejména na "okruhový jachtink", což znamené závody v pobrežních vodách s max. několikadeními etapami. Velké zkušenosti mám s malými loděmi, sportovními loděmi (Melges 24, Cafe 24), kýlovými plachetnicemi (First 36,7, Elan 340, Bavaria 42 Match...), s Team racingem, Match racingem.

Soudní znalec a poradenství 

Jsem soudním znalcem v oboru sportovních plavidel. Tuto službu můžete využít zejména při pojišťování plavidel, pojistných událostí či oceňování majetku. Poskytuji i poradenství v závodním jachtiku. Pokud chcete začít závodit, zlepšit svoji výkonnost či najít optimální plán přípravy pro vaše dítě a nevíte si rady, mužete se na mě obrátit.

Fotografie z vody

Mezi mé velké koníčky patří fotografování jachtařské tématiky.

Vyhledávání

SailFaster.cz © 2009 Všechna práva vyhrazena.